KONST / Litografier / Färglitografi 9996240
nr 999 6240
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Lasse Åberg (f. 1940), EA-upplaga, 36/40, signerad, motivet: 40x30
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 december 2015
kl 19:57:02
5/12 14:10:14
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg